Odborné tímy

 • Armatúry

  Armatúry

  Dodávky komponentov z oblasti armatúr. Tesniace rotačné hlavy MAIER, protizášľahové armatúry KITO, rýchlospojky WALTHER, priezory, guľové kohúty a potrubné spojky.

 • Centrálne mazanie a mazacia technika

  Centrálne mazanie a mazacia technika

  CEMATECH poskytuje služby v oblasti systémov centrálneho mazania, dopravy a čerpania farieb v polygrafickom priemysle. Zároveň dodáva aj mazaciu techniku. Zastupuje firmu LINCOLN, jednotku v oblasti centrálneho mazania.

 • Čerpadlá

  Čerpadlá

  Čerpanie agresívnych látok, abrazívnych či viskóznych médií. Prepravovanie médií v potravinárstve a farmácii. Použitie v prevádzkach podľa ATEX a v čistiacich procesoch CIP a SIP. Dávkovacie čerpadlá a membránové kompresory SERA, hadicové čerpadlá PONNDORF, odstredivé čerpadlá SCHMITT, zubové čerpadlá SAWA, ponorné čerpadlá HOMA, vzduchové DELLMECO, vysokotlaké čerpadlá CAT a sudové čerpadlá GRUEN.

 • Filtrácia

  Filtrácia

  Pieskové filtračné systémy, Jednoduché filtre, Samočistiace filtre, Filtračné sviečky, Filtračné sáčky

 • HENNLICH Engineering

  HENNLICH Engineering

  Riešenie problematiky prašnosti v priemyselných prevádzkach.

  Filtračné zariadenia
  Hmlové delá
  Plniace hubice
  Káblové reťaze

 • Krytovanie

  Krytovanie

  Potrebujú Vaše stroje čisté a bezpečné prostredie? Perfektná ochrana Vašich strojov voči šponám, prachu, olejom, chladiacim kvapalinám... Krycie vaky, teleskopické, roletové a špirálové kryty. Stierače a ochranné manžety.

 • Lineárna technika

  Lineárna technika

  Energetické reťaze, flexibilné káble a klzné ložiská od svetového lídra v segmente - nemeckého výrobcu igus®. Lineárne vedenia THK. Pomôžeme Vám Vaše aplikácie urobiť spoľahlivejšie a cenovo efektívnejšie s najnovšou polymérovou technológiou igus®. lintech@hennlich.sk

 • Meranie a regulácia

  Meranie a regulácia

  Prvky pre meranie a reguláciu - prietokomery a hladinomery HONSBERG, manometre SUCHY, hladinové spínače MAGNETROL a vyhrievacie telesá MAZURCZAK.

 • Presné dýzy

  Presné dýzy

  Pomôžeme Vám vybrať správnu dýzu. Priemyselné dýzy pre oceliarne a chemický priemysel, papierne, spracovanie dreva, cementárne, potravinársky priemysel. Dýzy renomovaného nemeckého výrobcu LECHLER.

 • Priamy elektrický ohrev a galvanotechnika

  Priamy elektrický ohrev a galvanotechnika

  Kompletné vykurovacie systémy MAZURCZAK pre elektrický ohrev skladovacích nádrží a galvanických kúpeľov. Ponorné vykurovacie telesá, regulácia hladiny a teploty. Spracovanie technického návrhu, výpočtu vykurovacieho výkonu a výkresovej dokumentácie zariadení. Pre oblasť Galvanotechnika ďalej dodávame samoupínacie elektrovodné a podperné lôžka AUERSWALD.

 • Pružiny

  Pružiny

  Tlačné, nástrojové, ťažné, skrutné a tanierové pružiny z rôznych materiálov.

 • Tesnenia

  Tesnenia

  Hydraulické tesnenia - manžety, piestne a piestnicové tesnenia, stieracie krúžky a vodiace pásy od anglického výrobcu HALLITE, tesnenia overené v náročných podmienkach CARCO, rotačné tesnenia a guferá, samozrejme O - krúžky a tesnenia vyrábané na mieru....

 • Vzduchové chladiče a výmenniky tepla

  Vzduchové chladiče a výmenniky tepla

  Vzduchové chladiče olejov a kvapalín, spájkované i montované doskové výmenníky, rúrkové výmenníky, spalinové výmenníky, špeciálne výmenníky tepla.