Viac výhod pre Vás

Hydraulické tesnenia HENNLICH

Tesnenia HENNLICH - to sú manžety, piestne a piestnicové tesnenia, stieracie krúžky a vodiace pásy, tesnenia CARCO overené v najnáročnejších podmienkach , tesniace šnúry, rotačné tesnenia a guferá, samozrejme O - krúžky a tesnenia vyrábané na mieru....

Sme súčasťou skupiny HENNLICH, ktorá na európskom trhu pôsobí od roku 1922. V rámci skupiny trvalo optimalizujeme spoluprácu medzi všetkými členmi.

Práve vďaka úspechom celej skupiny a optimalizácii spolupráce v skupine Vám od 1.7.2015 môžeme ponúknuť viac benefitov v oblasti sortimentu Hydraulických tesnení, najmä výhodnejšie ceny a väčšie skladové zásoby.

Posilňujeme svoju pozíciu pri nákupe, rozširujeme skladové a výrobné kapacity v rámci skupiny a pripravujeme vlastnú výrobu aj na Slovensku. Okrem rozsiahlych skladových zásob celého sortimentu v našom sklade v bratislavskej Rači využívame výhody skladových zásob partnerských skladov ostatných HENNLICH firiem. Náš tím špecialistov je pripravený riešiť Vaše požiadavky kdekoľvek na Slovensku. Sme Vám k dispozícii v technickej kancelárii v Martine alebo Vás radi navštívime priamo u Vás doma.

Tešíme sa na Vaše požiadavky, ktoré budeme môcť riešiť. Čím náročnejšiu výzvu pre nás máte, tým lepšie.

Tím Tesnenia HENNLICH Slovensko