Režeme koľajnice lineárneho vedenia THK na mieru!

Koľajnice THK Vám odrežeme s presnosťou jednej desatiny milimetra.

Zariadenie na rezanie koľajníc lineárneho vedenia je schopné deliť polotovary s presnosťou jednej desatiny milimetra. Oceľové koľajnice lineárnych vedení sú na povrchu kalené do hĺbky cca 2-3 milimetre. S našou pílou sme schopní rezať presne, kvalitne a rýchlo.

"Odrezať požadovanú dĺžku koľajnice obyčajnou uhlovou brúskou by bola veľmi náročná úloha, s diskutabilným záverom. Bez adekvátneho chladenia by okolie rezu zhorelo a oceľ by zmodrala. Avšak iba píla nestačí na to, aby sme vedeli pružne reagovať na požiadavky našich zákazníkov, preto sme nakúpili množstvo polotovarov a rozšírili naše skladové priestory. Samotné rozhodnutie kúpiť pílu sme dlho zvažovali, ale počas končiaceho kalendárneho roka 2017 sme sa presvedčili o správnosti nášho rozhodnutia," vysvetľuje Tomáš Majda, produktový manažér.

Na trhu s lineárnymi vedeniami došlo k situácii, keď výrobcovia vzhľadom na zvýšený dopyt vyprázdnili svoje sklady. Momentálne sa teda dodacie termíny pohybujú od 6 týždňov až do 1 roka, v závislosti na type vedenia. Lineárne vedenia, tak veľmi potrebné pre procesy automatizácie, sa stali nedostatkovým tovarom.

Možnosť nechať si odrezať požadovanú dĺžku koľajnice, z polotovaru na našom sklade, tak môže výrazne skrátiť termín dodania výrobku k zákazníkovi.

Píla na rezanie koľajníc